Dyżury nauczycieli

Logo szkoły

Poniedziałek

Nr Przerwy Parter - sala 13 Parter - sala 1 Piętro - sala 17 Piętro - sala 27 Kochanowskiego - parter
1. 7:55 - 8:00 A. Maciaś G. Łukasik R. Górnicki M. Pawłowska -
2. 8:45 - 8:50 A. Więcławek E. Peciak M. Nowogórska J. Jacak M. Pęczek
3. 9:35 - 9:40 S. Urbańska E. Michalik A. Maciaś J. Jacak M. Michalik
4. 10:25 - 10:40 S. Urbańska M. Borkowska E. Śnieżyńska A. Wicher L. Niedźwiedź
5. 11:25 - 11:30 M. Krawczyk Ł. Durański B. Maciuszek K. Grekowicz M. Cisoń
6. 12:15 - 12:20 M. Borkowska A. Olchawa R. Górnicki L. Cegielska J. Majoch
7. 13:05 - 13:10 A. Florek W. Janusz A. Kula M. Janas M. Łukasik
8. 13:55 - 14:00 M. Borkowska L. Kołpak W. Wysowski K. Jacak M. Nowogórska
9. 14:45 - 14:50 A. Adewole P. Mizgała B. Maciuszek M. Cisoń M. Cużytek
10. 15:35 - 15:50 E. Wojtyga P. Szewczyk K. Pasiut J. Pociecha-Hronowska J. Majoch
11. 16:35 - 16:40 M. Dobrowolski M. Musiał P. Mizgała - M. Żabiński
12. 17:25 - 17:30 E. Wojtyga - P. Szewczyk - M. Żabiński
13. 18:15 - 18:20 M. Dobrowolski - - - J. Żelasko

Wtorek

Nr Przerwy Parter - sala 13 Parter - sala 1 Piętro - sala 17 Piętro - sala 27 Kochanowskiego - parter
1. 7:55 - 8:00 S. Kotas E. Wojtyga W. Janusz M. Krawczyk -
2. 8:45 - 8:50 S. Kotas A. Pytel P. Mizgała M. Janas M. Kosińska-Plata
3. 9:35 - 9:40 M. Borkowska R. Górnicki P. Mizgała J. Jacak M. Bednarek
4. 10:25 - 10:40 A. Donabidowicz W. Janusz M. Musiał B. Maciuszek M. Łukasik
5. 11:25 - 11:30 A. Donabidowicz A. Pytel M. Majocha K. Bałut M. Kosińska-Plata
6. 12:15 - 12:20 A. Kula L. Kołpak Ł. Durański A. Wicher M. Żabiński
7. 13:05 - 13:10 A. Adewole A. Olchawa L. Cegielska M. Cisoń M. Cużytek
8. 13:55 - 14:00 M. Borkowska A. Kula K. Pasiut E. Peciak M. Bednarek
9. 14:45 - 14:50 A. Adewole W. Wysowski T. Owsianka K. Jacak M. Musiał
10. 15:35 - 15:50 M. Obyrtacz-Kustra A. Florek J. Pociecha-Hronowska W. Kurek M. Żabiński
11. 16:35 - 16:40 W. Kurek E. Peciak M. Pęczek T. Owsianka M. Kosińska-Plata
12. 17:25 - 17:30 - G. Szarek M. Pęczek - J. Majoch
13. 18:15 - 18:20 - - - - -

Środa

Nr Przerwy Parter - sala 13 Parter - sala 1 Piętro - sala 17 Piętro - sala 27 Kochanowskiego - parter
1. 7:55 - 8:00 M. Cisoń L. Cegielska R. Górnicki L. Niedźwiedź -
2. 8:45 - 8:50 P. Mizgała A. Kula R. Górnicki M. Janas M. Michalik
3. 9:35 - 9:40 E. Michalik A. Florek L. Niedźwiedź G. Szarek M. Łukasik
4. 10:25 - 10:40 E. Wojtyga K. Bałut T. Owsianka M. Musiał M. Żabiński
5. 11:25 - 11:30 M. Nowogórska L. Kołpak M. Majocha J. Jacak M. Cużytek
6. 12:15 - 12:20 M. Pawłowska L. Cegielska M. Łukasik A. Pajur E. Śnieżyńska
7. 13:05 - 13:10 B. Maciuszek W. Kurek K. Pasiut J. Pociecha-Hronowska M. Michalik
8. 13:55 - 14:00 P. Szewczyk E. Peciak M. Bednarek M. Nowogórska W. Janusz
9. 14:45 - 14:50 S. Urbańska L. Kołpak M. Bednarek A. Wicher M. Cużytek
10. 15:35 - 15:50 S. Urbańska A. Olchawa W. Wysowski M. Obyrtacz-Kustra M. Michalik
11. 16:35 - 16:40 M. Dobrowolski E. Młynarczyk M. Tobiasz K. Jacak -
12. 17:25 - 17:30 - M. Tobiasz J. Żelasko K. Jacak -
13. 18:15 - 18:20 - - M. Pęczek - -

Czwartek

Nr Przerwy Parter - sala 13 Parter - sala 1 Piętro - sala 17 Piętro - sala 27 Kochanowskiego - parter
1. 7:55 - 8:00 - K. Grekowicz L. Cegielska L. Niedźwiedź -
2. 8:45 - 8:50 J. Majoch M. Cisoń L. Cegielska B. Maciuszek M. Michalik
3. 9:35 - 9:40 W. Janusz A. Olchawa B. Maciuszek G. Łukasik M. Krawczyk
4. 10:25 - 10:40 A. Pytel G, Łukasik W. Wysowski J. Majoch M. Krawczyk
5. 11:25 - 11:30 E. Młynarczyk A. Florek M. Cisoń A. Olchawa M Obyrtacz-Kustra
6. 12:15 - 12:20 A. Pytel A. Adewole K. Pasiut T. Sołtys M. Kosińska-Plata
7. 13:05 - 13:10 B. Wójcik M. Borkowska M. Tobiasz W. Wicher Ł. Durański
8. 13:55 - 14:00 S. Urbańska A. Kula M. Tobiasz M. Pawłowska M. Bednarek
9. 14:45 - 14:50 M. Dobrowolski JK. Pociecha-Hronowska T. Owsianka A. Donabidowicz E. Michalik
10. 15:35 - 15:50 Ł. Durański A. Więcławek M. Pęczek M. Nowogórska M. Kosińska-Plata
11. 16:35 - 16:40 - G. Szarek P. Szewczyk M. Nowogórska -
12. 17:25 - 17:30 - - M. Pęczek G. Szarek -
13. 18:15 - 18:20 - - Ł. Durański - -

Piątek

Nr Przerwy Parter - sala 13 Parter - sala 1 Piętro - sala 17 Piętro - sala 27 Kochanowskiego - parter
1. 7:55 - 8:00 E. Młynarczyk A. Donabidowicz M. Bednarek M. Janas -
2. 8:45 - 8:50 M. Dobrowolski E. Michalik A. Sejud M. Pawłowska E. Piwowar
3. 9:35 - 9:40 M. Dobrowolski A. Kula M. Pawłowska R. Górnicki P. Mizgała
4. 10:25 - 10:40 A. Wicher E. Michalik M. Krawczyk M. Janas M. Cużytek
5. 11:25 - 11:30 W. Kubicha M. Borkowska K. Pasiut A. Więcławek M. Cużytek
6. 12:15 - 12:20 A. Donabidowicz A. Florek K. Pasiut Ł. Durański M. Łukasik
7. 13:05 - 13:10 E. Wojtyga K. Grekowicz A. Olchawa J. Jacak M. Kosińska-Plata
8. 13:55 - 14:00 S. Kotas A. Pytel M. Bednarek M. Majocha M. Kosińska-Plata
9. 14:45 - 14:50 R. Górnicki L. Niedźwiedź M. Łukasik M. Obyrtacz-Kustra -
10. 15:35 - 15:50 S. Kotas T. Kantor P. Szewczyk K. Jacak -
11. 16:35 - 16:40 M. Majocha T. Kantor M. Łukasik L. Niedźwiedź -
12. 17:25 - 17:30 - - K. Pasiut B. Maciuszek -
13. 18:15 - 18:20 - - M. Pęczek - -